Plastik Kartvizit

Plastik Kartvizit
Marka: Bikart
Ürün Kodu: Plastik Kartvizit

Açıklama

Plastik kartvizitler kurumsal kimliğinizi yansıttığınız hem sizi hem de şirketinizin dışarıya tanıtımının yapıldığı baskılı ürünlerdir. Akılda kalıcılığı sağlayan dikkat çekici özel tasarımı ile fark yaratabileceğiniz basit bir ayrıntıdır plastik kartvizitler.

Bu kartvizitleri diğerlerinden ayıran en belirgin özelliği tabi ki dış etkenlerden etkilenmemesidir. Buda kartvizitinizi yıpranmaz aşınmaz eskimez yapar. Ayrıca eskilerden kalan kartvizitlerin arkasına başka telefon numaraları yazma alışkanlığı da son buluyor. Bu kartvizitler esnek yapısı sayesinde kullanım kolaylığı da sağlamaktadır. Bu özelliği sayesinde müşteri kartları, sigorta, otel ve yaka kartları olarak ta kullanılmaktadır. Kartvizitinizde kullandığınız renklerin renk kodlarını paylaşmanız durumunda her basımda aynı renk ve tonlarda baskı elde edebileceksiniz. Bu yeni tasarımlarla standart dikdörtgen kartvizit tasarımına da son veren plastik kartvizitler oval kenarları ya da içerisindeki şık kesimlerle sizlerin ve şirketinizin kurumsal kimliğini yansıtacaktır.

Plastik kartvizitlerin imalatında 500 mikrondan 750 mikrona kadar PVC kullanılmaktadır. Sizlerin istekleri doğrultusundan renklendirilen bu malzemelerde simli parlak boyalardan mat tonlara kadar geniş bir renk yelpazesi mevcuttur. Basımı ofset baskıda olsa gene de her matbaa da uygulanamamaktadır. Fiyat olarak da normal kartvizitlerden biraz daha pahalıdır lakin bu farkı da hem tasarımı hem de mukavemeti ile kapatacaktır. Basımla ilgili bir püf noktaya değineyim isterim fiyat olarak diğerlerinden daha ucuza gelen basımları araştırmanızı tavsiye ederim çünkü bu basımlarda minimum 500 mikron yerine 200 300 micron PVC kullanılmaktadır. Baskı fiyatları alırken mutlaka PVC kalınlığı ve renk adetini öğrenmenizi tavsiye ederiz.

Son olarak size vereceğimiz tavsiyelerden biriside seçimini yaptığınız plastik kartviziti mutlaka bir örneğini görmeniz onu elinize almanız üzerindeki renkleri esnekliğini baskı kalitesini ve PVC nin kalitesini kendiniz gözlemlemelisiniz. Aksi takdirde gelecek plastik kartvizitlerden memnun olmazsanız geri dönüşü olmayacaktır.  Çağımız teknolojilerinin ileri seviyede kullanıldığı bu zamanlarda kendinizin ve şirketinizin imajını temsil eden bu baskı ürününü kesinlikle özel bir tasarımla hayatınıza sokmanızı tavsiye ederiz.

Yorumlar (0)

Yorum Yap

Adınız:
Yorumunuz:
Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: