İndirim Kartı

Marka: Bikart
Ürün Kodu: İndirim Kartı

Açıklama

İşletmelerin bu büyük rekabet ortamında müşterilerine sınırsız hizmet sunmak ve müşteri memnuniyetinin yanı sıra müşteri sadakati sağlamak için indirim kartları kullanmaktadırlar. Bu indirim kartları müşterilerin kendilerini özel hissetmelerini ve sizi tercih etmelerini sağlayacaktır.

İndirim kartı bir avantajı da işletmeye kurulan özel bir sistemle müşterilerinizin takibini sağlıyor. Yani hangi müşteri hangi aralıklarla hangi alışverişleri yapıyor gibi ayrıntılı bir rapor hazırlamanızı da sağlıyor. Tüm bu avantajlarının yanı sıra yapmış olduğunuz indirim ve kampanyaların da sms e mail gibi yollarla müşterilerinize ulaştırmanızı da sağlamaktadır. İndirim kartı almış olduğunuz veriler sayesinde isterseniz özel bir kesime hitap ederken aynı zamanda tüm müşterilerinize de hitap edebileceksiniz devamında gene müşterilerinizin özel günlerini kutlama ve onlara özel ( kişiye özel ) indirimler ve kampanyalar yapma fırsatı da bulacaksınız. Anında indirim fırsatından puan biriktirmeye biriken puanlar karşılığında hediye vermeden puanlarla alışveriş yapmaya kadar hatta ve hatta başka marka ve kurumlarla anlaşmalar yaparak biriken puanları dost işletmelerde harcama şansı bile verebilirsiniz. Üstelik sizi diğer tüm rakiplerinizden ayıracak bu sistemi kurmak için devasa ücretler ödemenizde gerekmiyor. Basit bir database ve iletişim sistemi ile indirim kartınızı müşterileriniz ile güvenle kullanabilirsiniz. Gelelim bu kartların dizaynına bu kartlar imalat aşamasında ISO standartlarına uygun imal edilip ardından firmanızın özel renk ve tasarımlarıyla kaplana biliyorlar. Üyelik kartlarının ön kısmında kullanıcısına özel kişisel bilgilerin bulunduğu ve bir adet kart numarası mevcuttur. Güvenlik açısından hiçbir sıkıntısı olmayan bu kartlar bu büyük rekabet ortamında her geçen gün daha fazla önem arz ediyorlar.  İndirim kartı sadece şirketler arası rekabet ortamında değil uluslar arası da kullanılmaktadır. Birçok devlet kurumu öğrenciler başta olmak üzere toplu taşımadan hastane hizmetlerine kadar bu kartları kullanmaktadır.

Şimdi durup ta bir düşünün neredeyse bütün dünyanın geçmiş olduğu bu sistemde neden sizin işletmenizde yer almasın bu rekabet ortamında neden sizde var olmayasınız üstelik çok büyük bir kurum ve kuruluş olmanıza gerek kalmadan.

Yorumlar (0)

Yorum Yap

Adınız:
Yorumunuz:
Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: