2 cm Ara Kilitli Kart Askı İpi

2 cm Ara Kilitli Kart Askı İpi
Marka: Bikart
Ürün Kodu: 2 cm Ara Kilitli Kart Askı İpi

Açıklama

Plastik yaka kartları farklı seçeneklerdeki askılar ile birlikte kullanılabilmektedir. Ara kilitli askı ipi, ipin uç bölümündeki kilit sayesinde ipin kanca kısmından ayrılması için, gelişen teknoloji ile üretilen bu ürün için tasarlanmıştır. Ara kilitli askı ipi olarak adlandırılan bu aksesuar öncelikli olarak güvenilir bir aksesuar olmasının yanı sıra şıklıktan da ödün vermemektedir.

Ara kilitli askı ipi genellikle fuar ve organizasyon faaliyetlerinde tercih edilmektedir. 2 ve 1.3  santimetrelik seçenekleri ile birlikte dar dokuma özelliği ile oluşturulan ve üretilen boyun askı ipi, diğer bir adıyla yaka ipi, bir çok seçeneğe de sahiptir. Bu özelliklerden ilki tüm renklerde üretilebiliyor olmasıdır. İstenilen renkte üretilmesinin en önemli avantajı ise şirketin ya da kurumun amblemine uygun olarak gösterilmesidir. Şirketin prestijine ve sahip olduğu kurumsal imaja zarar vermeden hatta ve hatta daha şık ve saygıdeğer gösterecek kalitesi ile birlikte sürekli değişime de izin vermemektedir. Dokuma ile üretildiğinden dolayı geniş sağlık imkanı sunmakla birlikte uzun ömürlü bir kullanıma da sahiptir. Bu sayede her türlü fuar ve organizasyon faaliyetinde fazladan çıkabilecek her türlü masrafa da karşı gelmektedir.

Firmanın ya da kurumsal şirketin logosunu ya da taşıyan kişinin ünvanını da 2 ve 1.3 cm kart askı ipleri üzerine işlenebilmektedir. İşleme ücreti biraz daha fazla olmasına karşı bir de transfer baskı yöntemi de mevcuttur. İşleme ya da transfer baskı yöntemi kullanılarak baskı ile birlikte şık bir görünüm elde edip, bu şık görünümü firmanın ya da kurumsal şirketin kalitesini insanlara gösterip ön plana çıkarabilme şansı da elde edilmiş olmaktadır.

Yapılacak olan bu transfer baskı sayesinde bir çok özelliğe de sahip olunmaktadır. İstenilen renk ve yazı karakteri kullanma şansı kullanıcılara verildiğinden göze hitap etmektedir. Herhangi bir kötü durumla karşılaşma şansı da vermemekte ve özel koruma seçeneği de bulunmaktadır. Sökülme, dökülme, tahriş olma ya da cildi tahriş etme, kazınma gibi sorunların her birisi bu durumda yok olmuş olmaktadır.

Ara kilitli askı ipi bu geniş kullanım yelpazesine sahip olduğundan, hem müşteri hem de üretici tarafınan çok tutulan bir ürün olmakta iken, sanayii alanında da oldukça yatırım yapılmaktadır.

Yorumlar (0)

Yorum Yap

Adınız:
Yorumunuz:
Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: