20 mm Yaka İpi

20 mm Yaka İpi
Marka: Bikart
Ürün Kodu: 20 mm Yaka İpi

Açıklama

20 mm yaka ipi iş hayatında çok önemli bir yere sahip olmakla birlikte kesin bir ihtiyaç olarak görülmektedir. Toplantılar, organizasyonlar ya da fuarlarda yüksek oranda bir gereksinim halinde olması ile birlikte, bu ürünü kullanmayan firmalar ya da kurumsal şirketlerin ilişki halinde olduğu diğer firmaların ya da kurumsal şirketlerin bakış açısını da değiştireceği aşikardır. 20 mm yaka ipi, genel kullanım amacı personelin bağlı olduğu firmanın ya da kurumsal şirketin dikkat çekmesi olmasına rağmen, plastik yaka kartını taşıyan kişiye de büyük bir zahmet vermekten kaçınılması için kullanılır. Görüntüye de önem veren büyük firmalar ya da kurumsal şirketlerin 20 mm yaka ipi kullanmasının bir diğer amacı ise yaka kartını şık bir şekilde tamamlamasından kaynaklanmaktadır. Boyun askı ipine yaygın olarak boyun askısı, boyun askılığı, yaka askısı, yaka ipi ya da kart askı ipi olarak da denilmektedir.

Boyun askı ipleri yüksek bir genelleme ile birlikte serigraf baskı ve süblime baskı tekniği kullanılarak üretilmektedir. Diğer kullanılan baskı çeşitleri ise çift kancalı boyun askısı ve ara kilitli boyun askısıdır. Ayrıca bilinmesi gereken bir diğer konu ise basit gibi görünen bu kart askı iplerinin, baskılı boyun askı ipi ve baskısız boyun askı ipi olarak ikiye ayrılmasıdır.

Bilinmesi gereken ve bu kart askı iplerinin ayrıldığı bir diğer konu ise kalınlıklarıdır. Genişlik olarak 1.3 cm boyun askı ipi ve 20 mm yaka ipi olarak da ikiye ayrılmaktadırlar. Firmanın ya da kurumsal şirketin verdi önergeler doğrultusunda kart askı iplerine şirketin logoları basılmakla birlikte istenildiği taktirde yaklaşık olarak beş renge kadar da baskı yapılma şansına sahip olunmaktadır.

Firmanın ya da kurumsal şirketin logosunu ya da taşıyan kişinin ünvanını da 20 mm yaka ipi üzerine işlenebilmektedir. İşleme ücreti biraz daha fazla olmasına karşı bir de transfer baskı yöntemi de mevcuttur. İşleme ya da transfer baskı yöntemi kullanılarak baskı ile birlikte şık bir görünüm elde edip, bu şık görünümü firmanın ya da kurumsal şirketin kalitesini insanlara gösterip ön plana çıkarabilme şansı da elde edilmiş olmaktadır.

Yorumlar (0)

Yorum Yap

Adınız:
Yorumunuz:
Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: