20 mm Sublimasyon Baskılı Kordon

20 mm Sublimasyon Baskılı Kordon
Marka: Bikart
Ürün Kodu: 20 mm Sublimasyon Baskılı Kordon

Açıklama

20 mm Sublimasyon Baskılı Kordon genellikle fuar ve organizasyon faaliyetlerinde tercih edilmekle birlikte 2 santimetrelik dar dokuma özelliği ile oluşturulan ve üretilen baskılı kordon bir çok seçeneğe de sahiptir.

Firmanın ya da kurumsal şirketin logosunu ya da taşıyan kişinin ünvanını da 20 mm sublimasyon baskılı kordon üzerine işlenebilmektedir. İşleme ücreti biraz daha fazla olmasına karşı bir de transfer baskı yöntemi de mevcuttur. İşleme ya da transfer baskı yöntemi kullanılarak baskı ile birlikte şık bir görünüm elde edip, bu şık görünümü firmanın ya da kurumsal şirketin kalitesini insanlara gösterip ön plana çıkarabilme şansı da elde edilmiş olmaktadır.

Yapılacak olan bu transfer baskı sayesinde bir çok özelliğe de sahip olunmaktadır. İstenilen renk ve yazı karakteri kullanma şansı kullanıcılara verildiğinden göze hitap etmektedir. Herhangi bir kötü durumla karşılaşma şansı da vermemekte ve özel koruma seçeneği de bulunmaktadır. Sökülme, dökülme, tahriş olma ya da cildi tahriş etme, kazınma gibi sorunların her birisi bu durumda yok olmuş olmaktadır.

20 mm sublimasyon baskılı kordon firmaların ya da kurumsal şirketlerin yaka kartlarında, personel kartlarında, fuar girişlerinde ya da toplantıların gerçekleştirileceği alanlarda, kimliği ya da firmanın ya da kurumsal şirketin verdiği ünvanı göstermek gayesiyle boyuna asmak amacıyla kullanılır. 20 mm sublimasyon baskılı kordon şık görünümü ve bir çok seçeneği ile birlikte firmanın ya da kurumsal şirketin saygısını daha da artırır.

        

Yorumlar (0)

Yorum Yap

Adınız:
Yorumunuz:
Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: