2 cm Kart Askı İpi

2 cm Kart Askı İpi
Marka: Bikart
Ürün Kodu: 2 cm Kart Askı İpi

Açıklama

2 cm kart askı ipi genellikle fuar ve organizasyon faaliyetlerinde tercih edilmektedir. 2 santimetrelik dar dokuma özelliği ile oluşturulan ve üretilen boyun askı ipi, diğer bir adıyla yaka ipi, bir çok seçeneğe de sahiptir. Bu özelliklerden ilki tüm renklerde üretilebiliyor olmasıdır. İstenilen renkte üretilmesinin en önemli avantajı ise şirketin ya da kurumun amblemine uygun olarak gösterilmesidir. Şirketin prestijine ve sahip olduğu kurumsal imaja zarar vermeden hatta ve hatta daha şık ve saygıdeğer gösterecek kalitesi ile birlikte sürekli değişime de izin vermemektedir. Dokuma ile üretildiğinden dolayı geniş sağlık imkanı sunmakla birlikte uzun ömürlü bir kullanıma da sahiptir. Bu sayede her türlü fuar ve organizasyon faaliyetinde fazladan çıkabilecek her türlü masrafa da karşı gelmektedir.

2 cm kart askı ipi bir çok seçenek ile birlikte olmasına karşın en yaygın olarak kullanılan yardımcı materyeller metal klips, paris kanca ve telli kancadır. Dokuma ile yapıldığından boğma ve dikiş seçenekleri de bu ürünün kullanılmasına ve tercih edilmesine yardımcı olmaktadır.

Firmanın ya da kurumsal şirketin logosunu ya da taşıyan kişinin ünvanını da 2 cm kart askı ipi üzerine işlenebilmektedir. İşleme ücreti biraz daha fazla olmasına karşı bir de transfer baskı yöntemi de mevcuttur. İşleme ya da transfer baskı yöntemi kullanılarak baskı ile birlikte şık bir görünüm elde edip, bu şık görünümü firmanın ya da kurumsal şirketin kalitesini insanlara gösterip ön plana çıkarabilme şansı da elde edilmiş olmaktadır.

Yapılacak olan bu transfer baskı sayesinde bir çok özelliğe de sahip olunmaktadır. İstenilen renk ve yazı karakteri kullanma şansı kullanıcılara verildiğinden göze hitap etmektedir. Herhangi bir kötü durumla karşılaşma şansı da vermemekte ve özel koruma seçeneği de bulunmaktadır. Sökülme, dökülme, tahriş olma ya da cildi tahriş etme, kazınma gibi sorunların her birisi bu durumda yok olmuş olmaktadır.

2 cm kart askı ipi çok geniş bir kullanım alanına sahip olduğundan tercih edilme alanları da çok yüksektir.

Yorumlar (0)

Yorum Yap

Adınız:
Yorumunuz:
Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: