2 cm Baskılı Ara Kilitli Beyaz Kart Askı İpi

2 cm Baskılı Ara Kilitli Beyaz Kart Askı İpi
Marka: Bikart
Ürün Kodu: 2 cm Baskılı Ara Kilitli Beyaz Kart Askı İpi

Açıklama

Her üretici firma yapılacak transfer baskı için türlü seçenekler sunmaktadır. Bu seçenekler arasında istenilen renk ve istenilen yazı karakteri seçimleridir. Herhangi bir sökülme, yıpranma, kazınma gibi sorunlar da söz konusu olmamaktadır. Ayrıca suya karşı da özel koruma sağlar. Bu tür özel seçeneklere sahip olan kart askı iplerine en uygun aksesuar ya da aparat ara kilididir. 2 cm baskılı ara kilitli beyaz kart askı ipi, her türlü kazaya da engel olma özelliğine sahiptir.

2 cm baskılı ara kilitli beyaz kart askı ipi, genel özelliği büyük bir güvenlik seçeneği ortaya koyduğundan dolayı tercih edilmektedir. Kısaca, ara kilitli askı ipi kişinin güvenliğini ön planda tuttuğundan dolayı, güvenliğin en üst safhada tutulduğu işlerde kullanılmaktadır. Herhangi bir iş kazası olmasını engellemek amacıyla askı iplerinde ara kilit aparatı ya da diğer bir adıyla aksesuarı bulunmaktadır. Ara kilitli askı ipi kullanım amaçlarından ve tercih edilmesinin en büyük noktası ise en ufak bir zorlamada ayrılabilmesidir.

Firmanın ya da kurumsal şirketin logosunu ya da taşıyan kişinin ünvanı da 2 cm baskılı ara kilitli beyaz kart askı ipi üzerine işlenebilmektedir. İşleme ücretinin yüksek maliyeti nedeni ile transfer baskı yöntemi tercih edilebilirlik bakımından ön plana çıkmaktadır. İşleme ya da transfer baskı yöntemi kullanılarak baskı ile birlikte şık bir görünüm elde edip, bu şık görünümü firmanın ya da kurumsal şirketin kalitesini insanlara gösterip ön plana çıkarabilme şansı da elde edilmiş olmaktadır. Burada biraz daha fazladan ücrete tabii tutulursa daha güvenilir ve daha şık bir halde karşı tarafa aktarılır. Ara kilitli askı ipleri bu geniş kullanım yelpazesine sahip olduğundan, hem müşteri hem de üretici tarafınan çok tutulan bir ürün olmakta iken, sanayii alanında da oldukça yatırım yapılmaktadır. Bu ürünün anahtar kelimesi güvenliktir.

Yorumlar (0)

Yorum Yap

Adınız:
Yorumunuz:
Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: